Öğrenci Görüşleri

Abdulkadir C.


Farklı ve gerçekten hızlı bir teknikle kısa bir süre zarfında ingilizce okuyup anlamayı, makale okumayı vs öğrenebilirsiniz. Aslında Now Learn tekniği ile hem kelime hem gramer hem de okuyup anlama konusunda çok iyi ilerlemeler yakalayabilirsiniz.

Esra Ü.


YÖKDİL’e nowlearn sistemi ile Furkan hocayla hazırlandık. Hoca bilgilerin akılda kalıcı olması için ezberci sisteme karşı, farklı bir sistem geliştirmiş. Kullandığımız metotla metin çevirisi yaparak İngilizce’ye dair birçok kuralı öğrenmek mümkün. Ödevleri tam yapmak ve kurallara uymak hocanın hassas noktası.

Numan K.


Bazı mazeretlerimden dolayı verilen ödevlerin üçte birini yapabildim ve YÖKDİL'den 57.5 aldım. Hakikatten verilen ödevleri hakkıyla yapabilen bir arkadaş YÖKDİL'den 85 -100 arası alabilir. En azından bende o cesaret oluştu.

Yasir S.


YDS puanı almak için Now Learn Dil Akademisine kaydolmuştum ve sıfırdan 5 aylık bir sürede 72 puanı alıp hedefimi gerçekleştirdim.

Muhsine Sevra K.


Ödevlere yeterli vakit ayıramayan bir öğrenci olarak bile akademik okuma üzerine çok verim aldığım bir süreç oldu. Danışmanlık sistemi ile çalışmayı bırakmamamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Bilinen sistemlerden farklı olan okuma sistemi başta kulağa ilginç gelse de sistemi oturtunca çok verimli olduğu görülüyor. Henüz bir puan almadım ama şuanda İngilizceye bakışımın değişmiş olması bile benim için büyük bir gelişme. Çevremdeki herkese öneriyorum.

Rüveyda A.


Eğer çeviri yeteneğinizin gelişmesini ve okuduğunuz herhangi bir ingilizce metni anlayabilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bu kurs tam da bunu sağlıyor. Derse herkesin katılması sağlanıyor. Bir arkadaşımız okuma yaparken onu takip edip aynı anda çevirmeye çalışabiliyorsunuz. Kendi çevirinizi başkasının tercümesi ile karşılaştırmak oldukça katkı sağlıyor. Now Learn çeviri yeteneğinin gelişimine oldukça katkı sağlayan bir kurs.

Şule T.


Merhaba, YÖKDİL için son 2 ay kala Now Learn eğitimine katılmıştım. Hocaların donanımı ve ilgisi sayesinde kısa sürede iyi bir yol kat ettim. Hocalara her zaman ulaşmanın mümkün olması da, sorularıma hızlı cevap almak açısından olumlu bir etkendi. 

Cengizhan K.


Merhaba, Now Learn'ün Yökdil kursundan önce girmiş olduğum bir sınavda 30 puan almıştım gerekli ödevleleri yaptıktan sonra 73.75 puan aldım. Bu puan daha da yüksek olabilirdi bireysel olarak çalışmadığım konular vardı. YDS YÖKDİL kursunun faydasını görmüş birisi olarak tavsiye ederim. 

Mehtap K.


Now Learn'ün tercümet tekniği kesinlikle çok etkili bir yöntem. Dil öğrenmeye karşı olan ön yargımı kırıp, bakış açımı genişletti. Now Learn'ün bana kattıkları için teşekkür ederim.

Atike Ö.


Yüksek lisans eğitimim için Now Learn'den Yds-Yökdil kursu aldım. İngilizce konusunda kendime hiç güvenmiyordum, yapıp yapamayacağım hakkında kaygım vardı. Gerek kursun hocası gerek kursun danışmanı çok ilgiliydi ve kaygım kalmadı. Kurs boyunca iletişim hâlinde ve ödev konusunda sürekli takipteydiler. Kurs sayesinde YÖKDİL sınavından 78, YDS den 70 aldım.